dewalt_dfm2250050
DEWALT DFM2250050 Vertigo hanger voor hout met zelftappende schroefdraad M8 - 20x50 (100 st.)
 114,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • Vertigo-Beton M8 - 20X50
Kenmerken
  • Volledig stalen zelftappend schroefdraad bevestigingssysteem
  • Voor het ophangen van stalen draadstang verticaal bovenshoofd
  • Innovatief design zorgt voor betere grip
  • Binnenschroefdraadkoppeling voor eenvoudige montage
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 50 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905027377
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM2250050
Lengte
50 mm
Stuks
100,0
Nl finish
Verzinkt
Draadgrootte
M8 mm
Doos
YES
Kopafmetingen
16,0 mm
Substraat
Universeel
Lengte
50,0 mm
Koptype
HEX
Koplengte
20,0 mm